Setsis Bilişim Teknolojileri 

Pozitif Büyüme

OT/VT alanında gerek yazılım geliştirerek, gerekse ilgili donanımları termin ederek  çözümler üretiyoruz.

Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimlerimizle,  müşterilerimizin OT/VT  sistemleri kuruluşlarında en son teknolojilerle ve en az maliyetlerle doğru yatırımlar yapmalarını sağlamak için; genel olarak, barkod yazıcılar, barkod okuyucular, POS terminalleri gibi donanım ve sarf malzemeleri ile Özel yazılım üreterek sizlerin de bu alanda "çözüm ortağınız" oluyoruz.

Entegrasyon Çözümleri

V3 Mobil Uygulaması 

V3 IOS & Android Müşteri Uygulaması

V3 Depo Adresleme Uygulaması

V3 Mağaza Fiyat Gör

V3 Saha Satış Uygulaması

V3 Mağaza İndirim Etiket Basım 

V3 B2B Paneli 

V3 Rut Satış Temsilcisi Takip

Mikro Mobil Uygulaması

V3 Pdks Programı 

RFID Çözümleri

Demirbaş Çözümleri

Demirbaş Sayım Programı 

Demirbaş Sayım 

Demirbaş Yazılımı 

Otomasyon Çözümleri

Restoran Otomasyonu 

Depo Otomasyonu 

Saha Satış Otomasyonu 

Perakende Otomasyonu 

Teknik Destek

Yaşamımızın hemen hemen her noktasında elektronik cihazlar yer almaktadır. Günden güne gelişen teknolojiler ile beraber yaşamımızın büyük bir kısmını kapsayan elektronik cihazların sayısı da artmaktadır. Hal böyleyken doğru orantıda teknik servis ihtiyacı da artmaktadır.

Teknik servisin tanımını yapacak olursak; teknik servis elektronik tabanlı tüm cihazların kurulum, bakım, onarım gibi çeşitlilik gösteren hizmetleri yerine getiren alanında uzman kişilerden oluşmuş teknik ekip ve işleve uygun cihazları kullanarak teknik servis hizmeti sunan yetkin firmalardır.

Teknik servisler elektronik cihazların kurulumundan itibaren rol almaktadırlar. Yaşamımızın büyük bir kısmına hitap eden elektronik cihazlar kullanım bazlı olarak günden güne ilk günkü yetilerini kaybetmekle birlikte arızalar oluşturmaktadır. Bunun akabinde teknik servisler devreye girmektedir.

Setsis Teknik Destek Ekibi, şirket içi eğitim, yerinde uygulama eğitimi, en iyi uygulamalar kılavuzu, yerinde ve uzaktan mühendislik ve teknik sorun desteğini içeren seçkin hizmet programları sunumunu garanti eder. Teknik ekibimiz, deneyimli ve becerili uzmanlardan oluşup, müşterilerimizin teknik, uygulama, mühendislik ve eğitim düzeylerindeki beklentilerini başarıyla karşılamaya hazırdır. 

Yazılım Çözümleri

Yazılım, elektronik parçaların bir araya gelip iletişimini sağlayan ve kullanıcının iş süresini kısaltan iletişimin düzgünlüğü ve verimliliğini artıran çeşitli görevler için hazırlanmış olan programlardır. Yazılımın en çok tercih edilmesinin sebeblerinden biri ise kolay kurulum ve kullanıcısına sağladığı kolaylıklardır. Bu sistemi kullanacak kişilerin öncelikle yazılımın mantığını kavrayıp çalışmalar yapması faydasına olacaktır.

Firmanızın organizasyon ve yönetim hedef stratejilerine göre hazır kalıplar üzerine oturtulmuş paket programlar şeklinde satışa sunulan yazılımlar size uygun olmayabilir. Bu şekilde paket program kullanımında yaşanan sıkıntıların bazıları şunlardır;

• Satın aldığınız ya da kiraladığınız paket yazılım sizin istediğiniz fonksiyonlara sahip olmayabilir ve sizin işleyişinizi hızlandırmak yerine daha fazla zaman kaybına neden olabilmektedir.

• Satın aldığınız ya da kiraladığınız paket yazılım sizin asla kullanmayacağınız birçok özelliğe sahiptir ve siz bu kullanmayacağınız özellikler için fazladan para ödemek zorunda kalırsınız ve maddi kayıplar yaşarsınız.

• Programın menüsü sizin ihtiyacınızdan farklı olabileceği için kullanım zorluğu yaşar ve zaman kaybedersiniz.

Sizlere sağlayacağımız size özel tasarlanmış yazılımlar ile tam olarak sizin firmanızın ve sizin ihtiyaçlarınızın cevabını vermiş olacağız.

Özel yazılım çözümleri olarak belirli aşamalardan geçerek yazılımınızı oluşturmaya başlarız;

Firma ve ihtiyaç analizi

Analiz sonrası oluşturulan tam yazılım algoritması

Yazılımın aşamalarını ve fonksiyonlarını anlaşılabilir bir şekilde şematik olarak raporlanması

Tasarım çalışması

Kodlama ve sistemleştirme aşaması

Oluşan yazılımın sizler ile birlikte test edilmesi

Yazılımın teslim edilip kullanımı ile ilgili eğitim verilmesi

Sürekli ve etkin destek sağlanması