Setsis Bilişim Teknolojileri

Setsis Grup Olarak;

OT/VT (Otomatik Tanıma / Veri Toplama) alanında, Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri, yazılım, donanım firması olmayı hedeflemiş, bu yolda artan tecrübesi ve uzman kadrosuyla emin adımlarla yoluna devam etmektedir. 

Setsis, barkod teknolojileri, otomatik etiketleme makinaları, RFID donanımları ve özel yazılım çözümleri ile müşterilerine gerekli olan çözümü sunmaktadır.

Tedarik etmiş olduğu tüm ürünlere teknik servis, yedek parça ve sarf malzemeleri de sağlayan firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve Türkiye’nin 81 ilinde yer alan güçlü bayi ağı ile kesintisiz hizmet vermektedir.

Kurumsal iş ortaklarına operasyonlarını daha etkin yürütmelerini sağlayacak çözümler sunarak değer sağlamayı amaçlayan Setsis, yenilikçi yaklaşımı ve güçlü finansman altyapısıyla 10 markanın Türkiye distribütörlüğünü yaparak yoluna devam etmektedir.

Markalarımız;

Point Mobile, Sewoo, Hanasis, Spenta, Gainscha, Access IS, Point Tab, Custom, Aclass,  P2C

SETSİS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Birlikte güçlüyüz.

2000
+ Mutlu Müşteri
120
+ Proje
42000
+ Sahada Aktif Cihaz
4
Ofis Sayısı
50
+ Personel
30000
+ Teknik Servis Hizmeti

SETSİS Bilişim Teknolojileri olarak dijital dönüşümün öncüsü olmayı ve müşterilerimize yenilikçi bilişim çözümleri sunarak iş süreçlerini geliştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin işletme verimliliklerini artırmak, rekabet avantajlarını güçlendirmek ve sürdürülebilir büyüme sağlamak için teknolojinin gücünden yararlanmalarını sağlamak amacıyla sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Bu vizyonumuzu gerçekleştirirken SETSİS Bilişim Teknolojileri olarak hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak sunmak adına;
ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi,
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi,
ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemi ve ISO 20000-1 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi Standartlarını benimsemekte, işletmekte ve sürdürmekteyiz. SETSİS Bilişim Teknolojileri olarak; Bilgi varlıklarımızın risklerini düzenli olarak gözden geçirip, risklerin iyileştirilmesi için gerekli aksiyonları alarak bilgi güvenliğini temin etmeyiz.
İç ve dış müşterilerimize sunduğumuz Bilgi Teknolojileri hizmetlerinin güvenilir, tutarlı, kaliteli ve sürekli iyileştirme prensibine dayalı olarak uygun maliyetlerle sunulacağını, Sahip olduğumuz güçlü altyapıyla iş sürekliliğini sağlayarak müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmayı, Tüm ilgili taraflarımızın kişisel verilerinin güvenliğini sağlamayı, Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini sürekli destekleyerek, ödüllendirici ve adil çalışma ortamını sunmak ve çalışan memnuniyetini arttırmak, Uygulamakta olduğumuz yönetim sistemlerini sürekli iyileştireceğimizi, Tabii olduğumuz ulusal ve uluslar arası mevzuatlar ve diğer uygulanabilir şartlara uyum göstereceğimizi taahhüt ederiz.